05346233731
 
Değerli müşterilerimiz;

Sizden gelen öneriler ve istekleriniz doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi arttırıyoruz.
Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar sonucunda size Kralların Tavuğu "Özel Ürünler" grubunu sunmaktan mutluluk duyarız. Bu ürünlerde yumurta bulunduğundan hazırlandığı gün taze olarak derin dondurucuya konularak -18C\'de şoklanarak saklanır.

Kralların Tavuğu Özel Ürünler grubuyla sofralarınız artık daha zengin ve daha göz alıcı.

Kralların Tavuğu Hazır Şinitzel:
Sizler için hazırladığımız bu çok özel üründe, tavuk göğüs etleri yarım göğüsten inceltilerek önce un sonra yumurta ve son olarakta galeta ununa bulanarak hazırlanıyor. Toplam 2 ya da 3 bütün göğüs kullanılarak hazırlanır ve bir adedi 250 gr - 400 gr arasında gelmektedir. 1 kg olacak şekilde 3 ya da 4 adet olarak paketlenmektedir.

Kralların Tavuğu Kievski:
Bu üründe inceltilmiş göğüs etinin ortasına tereyağı ve kaşar peyniri konduktan sonra rulo yapılıyor. Sırasıyla un, yumurta ve galeta ununa bulanarak hazırlanıyor.

Kralların Tavuğu Kaşarlı Köfte:
Tavuklarımızın göğüs ve but etleri bire bir oranında kıyma olarak çekiliyor. Ardından içine bizim özel baharat karışımımız, kimyon, köri, yeni bahar ve rendelenmiş kaşar peyniri(Sütaş taze kaşar kullanılmaktadır) eklenerek yoğuruluyor. Un, yumurta ve galeta ununa bulanarak pişmeye hazır hale getiriliyor. Bunun dışında hiçbir ek katkı maddesi, harç vb. kullanılmıyor.

Size şimdiye kadar hiç tatmadığınız bir lezzet deneyimi vaad ediyoruz.

Muhteşem tatlar arayan damaklar için ürettiğimiz bu çok özel ürünler ile sizi Kralların Sofrasına davet ediyoruz.

© 2015 Kralların Tavuğu Tüm Hakları Saklıdır.